Co to jest Alveo?
To wysokiej jakości, roślinny suplement diety, który został stworzony przy użyciu zasad tradycyjnej medycyny chińskiej i nowoczesnych badań naukowych. Jest na rynku już od 17-tu lat.
Jego receptura została tak opracowana, aby mógł być spożywany przez każdego. Wiemy, że na świecie są zioła, które nie mogą być stosowane codziennie, a unikatowy skład Alveo na to pozwala.

O tym, czym dokładnie jest Alveo i z czego się składa, pisałam tutaj http://bit.ly/AlveoSilaNatury
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, dlaczego ma tak szerokie spektrum działania i w jaki sposób jego właściwości mogą wpływać na poprawę stanu naszego zdrowia i samopoczucia.

Receptura produktu bazuje na medycynie chińskiej oraz starożytnej medycynie wschodu. W przeciwieństwie do klasycznej medycyny, w medycynie chińskiej każdej roślinie przypisuje się nie tylko pewne właściwości medyczne, ale również poziom energii oraz kierunek działania.

Co to oznacza w praktyce?
Energia każdej rośliny może być gorąca, ciepła, zimna, chłodna lub neutralna.
Natomiast jeśli chodzi o kierunek działania, czyli o ruch energii, to zioła mogą działać z wewnątrz na zewnątrz, z góry do dołu czy z dołu do góry.
Przy sporządzaniu receptury Alveo, m.in. te właśnie czynniki były brane pod uwagę, czyli energia poszczególnych ziół w nim zawartych, a także kierunek ich działania.

Myślę, że to właśnie w tym tkwi tajemnica działania tego produktu. To nie tylko mieszanka 26 ziół, ale coś znacznie więcej…

Nawet dodatki smakowe (olejek miętowy i sok winogronowy) nie zostały wybrane przypadkowo.
Mięta to zioło o ruchomym kierunku działania, które ciągle krąży w naszym organizmie, zbiera toksyny i pomaga wydalić je na zewnątrz. Wpływa również pozytywnie na pracę układu trawiennego.

Sok winogronowy został z kolei wybrany ze względu na jego silne właściwości antyoksydacyjne. Nie tylko pomaga pozbyć się wolnych rodników, ale także wspomaga wydalanie substancji toksycznych.

A co z ekstraktami z ziół zawartymi w Alveo?
Wiecie dlaczego zapobiegają chorobom i utrzymują ciało w równowadze?

Zobaczcie jak działają na nasz organizm:

 • utrzymują ciało w czystości i równowadze poprzez usuwanie blokad, substancji chemicznych i toksyn, zapobiegając tym samym utlenianiu komórek (aloes, koniczyna czerwona, winogrona)
 • transportują tlen do komórek (miłorząb dwuklapowy)

 • wzmacniają układ odpornościowy i dostarczają energii, a także odciążają go ze stresu, łagodzą reakcję autoimmunologiczną i stany alergiczne (żeń-szeń i lucerna, która jest nazywana matką wszystkich ziół)
 • pomagają odbudować i zachować w zdrowiu ochronną błonę śluzową wyściełającą jelita (aloes, lukrecja)
 • wspomagają i przyspieszają proces gojenia tkanek (żeń-szeń)
 • działają jako środek wzmacniający (żeń-szeń, cierniopląt guarany, lucerna, wąkrota azjatycka)
 • chronią wątrobę przed substancjami chemicznymi i utrzymują ją w dobrym stanie (wąkrota azjatycka, goryczka żółta, krwawnik pospolity) poprzez docieranie do najmniejszych naczyń krwionośnych znajdujących się w naszej wątrobie i regularne ich oczyszczanie

 • kontrolują nadprodukcję kwasu żołądkowego i poprawiają trawienie, wchłanianie i przyswajanie pokarmów (kardamon, mięta pieprzowa, męczennica)
 • chronią organizm przed zakażeniami (sok winogronowy, mięta, pieprzowiec owocowy, koniczyna czerwona), poprzez wspomaganie organizmu w pozbywaniu się mikroorganizmów i różnych patogenów
 • wspierają proliferację zdrowej flory w przewodzie pokarmowym
 • przyczyniają się do zwiększenia przepływu krwi w całym ciele
 • są silnymi antyoksydantami i świetnie radzą sobie z wyłapywaniem wolnych rodników (dzika róża, koniczyna czerwona)

 • dostarczają energii każdej pojedynczej komórce w organizmie (lucerna, żeń-szeń, lukrecja)

 

Dla mnie ważne jest też to, że Alveo jest w 100% naturalne, a wszystkie rośliny w nim zawarte pochodzą z upraw organicznych (świadczą o tym liczne certyfikaty i badania).

Dzięki temu, że jest w postaci płynnej, jest doskonale przyswajane przez organizm (w przeciwieństwie do tabletki, która musi się rozpuścić).
A poprzez proces bioaktywacji, nie przechodzi przez układ enzymatyczny, ale przedostaje się do komórki w stanie nienaruszonym.

Jak widzicie, są podstawy ku temu, aby Alveo wspomagało nasz organizm w walce z codziennymi zagrożeniami: wirusami, bakteriami, toksynami czy stresem. Nie tylko poprzez oczyszczanie, ale także odżywianie, uodparnianie i tonizowanie układu nerwowego.

Nie jest tajemnicą, że przyczyną prawie każdej choroby jest nadmiar toksyn w organizmie i niedobór składników odżywczych, więc jeśli go oczyścimy, dotlenimy i dożywimy, to stworzymy środowisko nieprzyjazne wirusom, bakteriom czy innym patogenom. Wówczas żadna choroba się nie rozwinie, a nasz organizm pozostanie w stanie równowagi, pełni sił i zdrowia.

A o to nam chodzi, prawda?

Wiosennie pozdrawiam 🙂

 

 

 

p.s. Jeśli ktoś chciałby zamówić Alveo dla siebie i swojej rodziny, to można to zrobić tutaj:
https://akuna.pl/r/cCQG+gDesGAR0S7BAZ4yT2/oHyrFRxeJ6RmfyfJxnr0=?redirect=alveo-oczyszczanie/28-alveo-grape.html

Źródło:
Z wykładu dr Sohraba Khosbina „Alveo a przeciwdziałanie chorobom”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + jedenaście =