Jadzię poznałam 1,5 roku temu…
Moja koleżanka Ewa Waśnik, opowiedziała mi o sympatycznej, przedsiębiorczej kobiecie, którą poznała kilka lat temu w Rudzie Śląskiej. Podczas jednego ze swoich pobytów na Śląsku, Ewa opowiedziała Jadzi o Alveo – produkcie, który sama stosuje od lat i który pomógł jej rozwiązać różne problemy zdrowotne.

W wyniku tej rozmowy, Alveo wraz z probiotykami już wkrótce zagościło na co dzień w jej życiu. Był początek lipca 2016 roku. Jadzia stosowała produkt systematycznie, miarkę rano i miarkę wieczorem, nie oczekując spektakularnych efektów.

Miałam wówczas ogromną przyjemność poznać Jadzię, która okazała się niezwykłą kobietą, zawsze uśmiechniętą, życzliwą i otwartą na potrzeby innych 🙂

Była bardzo zaintrygowana działaniem Alveo i chciała dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Minęła jesień i zima. Pierwsze efekty zobaczyła i poczuła na wiosnę.
Okazało się, że Jadzia od lat borykała się z dokuczliwą alergią, która przeszkadzała jej w codziennym życiu. Każde zetknięcie jej skóry z różnego rodzaju detergentami, powodowało opuchliznę najpierw rąk, a potem całego ciała.

Nawet wizyty w gabinecie kosmetycznym, kończyły się nieprzyjemnymi dla niej skutkami. Często była zmuszona korzystać ze szpitalnego odczulania, aby móc normalnie funkcjonować.

Po pół roku stosowania Alveo, alergia ustąpiła!

Następnym niezwykle pozytywnym efektem, który bardzo zaskoczył Jadzię, było coroczne rutynowe badanie, które miało na celu obserwację naczyniaka na wątrobie, którego Jadzia miała od 7 lat.

Takie naczyniaki z reguły leczy się operacyjnie albo farmakologicznie. Jadzia nie przyjmowała jednak żadnych leków.

Po około roku stosowania Alveo, podczas kontrolnego badania ultrasonograficznego, okazało się, że naczyniak zniknął! Całkowicie się wchłonął…

To zdarzenie, całkowicie przekonało Jadzię o niezwykłym, synergicznym działaniu Alveo, które poprzez swoje działanie oczyszczające, odżywiające, uodporniające i tonizujące organizm, przywróciło go do stanu równowagi i spowodowało wchłonięcie się naczyniaka.

Bardzo się cieszę, że Jadzia zaufała działaniu Alveo i dała sobie szansę na odbudowanie swojego zdrowia. A teraz może dzielić się swoją historią z innymi 🙂

 

Dziękujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 10 =