„Spełnione poczujemy się wówczas, gdy lepiąc pierogi czy zmieniając dzieciom pieluszki, będziemy też planować trening albo miesięczne wydatki. Rodzina jest dla nas bardzo ważna, dzieci są dla nas ósmym cudem świata, ale jednocześnie bardzo istotny jest dla nas rozwój zawodowy i osobisty”.

Czy Wy też tak uważacie? Ja tak!

Choć piszę dla Was o zdrowiu, to wiem, że do harmonijnego życia prowadzi nie tylko zdrowie, choć ono jest najważniejsze, ale także ciągły rozwój. Tylko wtedy poczujemy się spełnieni, zwłaszcza my kobiety, a nasze życie będzie pełne harmonii i równowagi.

Coś o tym wiem, gdyż od 8-miu lat ciągle pracuję nad sobą, uczę się i rozwijam. Chociaż kiedyś myślałam, że nauka dotyczy tylko okresu młodzieńczego… Dość szybko jednak zrozumiałam, że kiedy nikt nie zmusza mnie do nauki, to wtedy dopiero poznawanie świata i samej siebie przynosi mi najwięcej radości 🙂

Tych z Was, którzy jeszcze nie odkryli tej prawdy, chciałabym zachęcić do poszukiwania wewnętrznej harmonii, która tkwi w każdym z nas.

Może wskazówkę do tych poszukiwań znajdziecie w książce „Kobieta niezależna” Kamili Rowińskiej? Autorkę „Kobiety…” – trenera, coacha, mówcę motywacyjnego – poznałam 2 lata temu na Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego w Warszawie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podczas tego całodniowego spotkania, Kamila miała godzinny wykład. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją otwartością, szczerością, entuzjazmem, wiedzą i mądrością. Kupiłam wtedy dwie jej książki. Jedną z nich była właśnie „Kobieta niezależna”, którą polecam każdej kobiecie!

Co znajdziecie w tej książce?

  • Zmierzycie się z własnymi przekonaniami,
  • Dowiecie się jak zadbać o swoje kompetencje,
  • Jak kontrolować swoje emocje,
  • Jak delegować zadania domowe,
  • Jak mądrze kierować swoimi finansami, a nawet jak ustalić kieszonkowe dla dziecka 😉

W książce znajdziecie również kilka inspirujących wywiadów z kobietami sukcesu. W jednym z nich przeczytałam:

„Miej cierpliwość, bo wszystko jest trudne, zanim się stanie łatwe. Tak jak w biznesie. Na początku wcale nie jest łatwo. Sama wiesz, ile telefonów trzeba było wykonać, ile kilometrów przejechać, ile nocy przespać w hotelowych pokojach, ile osób ci odmówiło, powiedziało, że nie chce, czasami, to bycie wyśmianym nawet. Ale to znowu twoja decyzja co robisz. (…)

Nie warto słuchać ludzi, którzy gdzieś komentują i oceniają. Bo ludzie widzą rezultaty, ale nie widzą często drogi. Ja wiele razy słyszałam, ile to miałam szczęścia w życiu, że mi się udało i jak fajnie teraz jest. Tylko nikt nie widział drogi, którą trzeba było przejść”.

Porady i cenne wskazówki, które znalazłam w tej książce, zastosowałam nie tylko w biznesie, ale i życiu.

Dlatego, gdy dwa lata później dowiedziałam się, że Kamila Rowińska będzie w Krakowie, czyli tuż obok mnie, to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem kupiłam bilet 😉

 

20160130_134053

30 stycznia wzięłam udział w jej całodniowym szkoleniu „Kobieta Niezależna”. Nagrałam krótki filmik z tego wydarzenia i z chęcią się nim z Wami podzielę.
[facebook url=”https://www.facebook.com/kreator.zdrowego.zycia/videos/508113452695554/” /] Może kogoś z Was zainspiruję do udziału w takim szkoleniu, dzięki któremu być może zmienicie swoje życie? 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 7 =