Jaką wartość może wnieść trening mentalny do Twojego życia?

Już jedna sesja może zmienić bardzo wiele.
W jej trakcie dostajesz odpowiedzi na swoje pytania, zyskujesz więcej spokoju, pewności siebie, odkrywasz swój potencjał i dostajesz gotowy plan na realizowanie swoich celów.
Wychodzisz z konkretnymi narzędziami mentalnymi i wskazówkami, które możesz natychmiast wcielić w swoje życie.

Zobacz, co o treningach ze mną mówią moi klienci 🙂

Sesja treningu mentalnego z Dorotą Malik-Ferfecką daje świetne podstawy do zrozumienia własnego problemu i spojrzenie na świat z innej perspektywy.
Dorota to osoba jedyna w swoim rodzaju. Jej empatia, spokój i ciepło wpływa bardzo pozytywnie na klienta. Szczera i pełna pozytywnej energii.
Jest osobą w pełni zaangażowaną w proces, potrafi słuchać i wydobyć prawdziwy potencjał. Pomoże w osiągnięciu balansu z życiu, nauczy w jaki sposób pokierować swoim życiem aby było ono spełnione, pokaże jak wyzwolić pewność siebie, spełniać marzenia, realizować cele.
Dorota posiada rzetelną i sprawdzoną wiedzę, skuteczne metody i narzędzia działania. Z serca polecam pomoc Doroty.
– Iza Oostvogels

Sesja treningu mentalnego z Dorotą to w żadnym wypadku droga na skróty. To pełne empatii i ogromnej wiedzy dążenie do zrozumienia istoty problemu, z którym się do niej zwróciłam. A potrzeba była znamienna. Poukładanie sobie w głowie i w sercu, pogodzenie emocji z racjonalnym postrzeganiem świata. Doroto, jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób dotarłaś do mnie i wytyczyłaś ścieżkę mego własnego pojmowania, a co najważniejsze pozwoliłaś odkryć siebie. A zapewne niezwykłą wartością dodaną jest ten cudowny spokój, który roztaczasz. Pozwól mi wyrazić swoje szczęście, że mogłam skorzystać z Twojego niezwykłego daru.
– Agnieszka Żółtowska

Trening z Dorotką to najlepsza droga do odkrywania siebie i swoich możliwości. Uskrzydla, podnosi energię a zaraz po dzieją się cuda. Dorotka dba o ciepłą i życzliwą atmosferę, odpowiednio dobiera słowa i narzędzia do pracy, a jej wizualizacje trafiają prosto do serca. Gorąco polecam.
– Karolina Jóźwiak

To była dla mnie ogromna przyjemność i ciekawe doświadczenie brać udział w takim treningu. Poszerza horyzonty, pozwala docenić siebie i swoje zasoby, a także wzmocnić swoje poczucie własnej wartości. A wszystko przy Twoim Dorotko, profesjonalnym wsparciu i wiedzy. Dziękuję!
– Joanna Dzierzbicka

Z całego serca polecam sesje z Dorotką. Pomogła mi uwierzyć w siebie, otworzyła mi oczy na ważne aspekty w moim życiu. Jest przemiłą osobą, otwartą na potrzeby klienta.
– Kasia Labaj

Miałam przyjemność brać udział w treningu mentalnym prowadzonym przez Dorotę. W sumie nie wiedziałam czego się spodziewać. A na pewno nie spodziewałam się takiego uczucia ulgi jaką poczułam. Serdecznie polecam dla każdego kto chce pracować nad sobą, a Dorota jest świetnym trenerem. Polecam!
– Agnieszka Wasiak

 

“Musimy znajdować czas, by zatrzymać się i podziękować ludziom, którzy odmieniają nasze życie.” John F Kennedy
Choć sama jestem trenerem mentalnym zdecydowałam się na sesję z Dorotką. Całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, zrozumieniu i otwartości. Dorota ma dużą empatię i jest wspaniałym towarzyszem. Dziękuję.
Polecam każdemu znaleźć czas na własny rozwój!
– Kinga Jamrozik

Miałem niezwykłą przyjemność odbyć z Dorotą sesję treningu mentalnego, podczas której skupiliśmy na moich działaniach i wyborach w obszarze zawodowym. Sesja przebiegła w bardzo miłej, partnerskiej i przyjaznej atmosferze. Dorota wnikliwie słuchała, co mówię i dała mi przestrzeń do tego, abym otwierał się coraz bardziej, co z resztą czyniłem z radością. Dorota umiejętnie reagowała na moje wnioski i zastosowała skuteczne narzędzia, które pozwoliły odkryć nowe przekonania, a także podjąć właściwe kroki, aby je przepracować. Ogromną wartością dodaną była także szczegółowa notatka/podsumowanie z sesji, która zawierała również spostrzeżenia Doroty oraz wskazówki jak działać – często do niej wracam i wdrażam zalecenia. Podsumowując: pełen profesjonalizm, doświadczenie, empatia, autentyczność.
Serdecznie polecam sesje z Dorotą!
– Łukasz Karczewski


Jeśli i Ty czujesz, że mogę Ci w czymś pomóc – zadzwoń (tel. 692191019) napisz maila lub skontaktuj się przez formularz w zakładce Kontakt.
Umówimy się na wstępną 20-minutową bezpłatną konsultację online lub telefoniczną i zdecydujesz, czy to może być coś dla Ciebie.

 

Do usłyszenia lub napisania!

Dorota Malik-Ferfecka
Kreatorka Możliwości i Trenerka Mentalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *